Звільнені з полону!!! Слава нашим Героям! Дякуємо кожному причетному до звільнення та до повернення наших славетних воїнів! Всі, хто має серце, переживає за наших полонених, а також тих, хто на нулі, за поранених дітей, за цивільних, яких виснажують страх та звуки сирен. Всіх не перелічити. Тому, якщо маємо добрі новини, ми порадіємо разом![]()
![]()
![]()
