Хочу допомогти
ua en

Допомога фонду

Ми докладаємо багато зусиль, часу, енергії і ваша підтримка дуже важлива. Підтримайте нас, будь ласка!

Наша команда
Сергій Гаріян
Сергій Гаріян
Сергій Гаріян
Сергій Гаріян
Глава обласного центру ендопротезування та нових ортопедо-травматологічних технологій Тернопільської університетської лікарні, Заслужений лікар України
«У час війни я не можу просто виконувати свою роботу. Тому я тут – у Благодійному фонді «Тернопіль». Сьогодні, як ніколи, важливо згуртуватися, об’єднатися і допомагати нашим військовим із ЗСУ, родинам, які покинули свої домівки в областях, де ведуться активні бойові дії, усім, кому потрібна наша підтримка. Ми обов’язково переможемо і відбудуємо свою Україну!»

"Хірург від Бога, суперпрофесіонал, чуйна людина" - саме так відгукуються про відомого не тільки у файному місті, а й далеко за його межами, Сергія Гаріяна. Він знаний і впізнаваний, до нього звертаються за допомогою звідусіль.

Сергія неодноразово запрошували у кращі клініки світу, проте перемогла суміш патріотизму з амбіціями: втілювати зміни на краще у своїй країні! Хірург, який прооперував пацієнтів з надскладними травмами, має досвід роботи із вогнепальними пораненнями та спортивними травмами.

Ігор Комендат
Ігор Комендат
Ігор Комендат
Ігор Комендат
Президент Баскетбольного клубу «Тернопіль»
«Тримаймо стрій, друзі! Ми захищаємо свою країну! З перших же днів війни ми створили наш фонд, бо Україні потрібна підтримка. І це не просто слова. Мене болить, я не можу спокійно дивитися, як ворог знищує вщент цілі міста, як вбиває мирних жителів. Тому ми допомагаємо і ЗСУ, якими я, чесно, пишаюся, і цивільним, що залишилися без даху над головою. Фонд працює і надалі робитиме все можливе, щоб якомога швидше очистити нашу рідну землю від окупанта!»

Ігор успішний підприємець, захоплюється спортом, в студентські роки грав у баскетбол, нині – баскетбольний і футбольний фанат. Має досвід державної служби, адже свого часу очолював Головне управління ДФС у Тернопільській області та Головне управління ДПС у Львівській області.

Ігор надзвичайно багатогранна особистість, чуйна і щира людина. Відвертий та цілеспрямований, справжній лідер. Саме завдяки цьому і втілив ідею створення Благодійного фонду «Тернопіль».

Олександр Дробот
Олександр Дробот
Олександр Дробот
Олександр Дробот
Директор українського підрозділу американської IT компанії «Audatex»
«Ця війна забрала життя моїх співвітчизників, зруйнувала міста України. Я бачив страх і біль у мирних людей моєї країни. Тому, не покладаючи рук, не втрачаючи віри у перемогу, я разом з Благодійним фондом «Тернопіль» робитиму все можливе, щоб підтримати людей, які так потребують нашої допомоги. Знаю – ворогу не місце на нашій землі!»

Олександр очолює український офіс понад 17 років. Українське підприємство розробляє програмне забезпечення для компаній по всьому світу і налічує більше 50 працівників. До війни компанія більшила с кожним роком. Після перемоги,  у планах, стати основним центром компанії «Audatex» в Європі із розробки програмного забезпечення для страхових компаній. Олександр – відомий експерт страхового ринку з великим досвідом.

Сергій Фредюк
Сергій Фредюк
Сергій Фредюк
Сергій Фредюк
Генеральний директор ТОВ «Сергол» , м. Київ
«Вважаю, що кожен на своєму місці, де він знаходиться, повинен робити все можливе для перемоги України в цій кровопролитній війні. Робота в благодійному фонді «Тернопіль» для мене – це реальна можливість допомогти людям, які вимушені були залишити свої місця проживання, та створити в Тернополі нові робочі місця для перемоги України і процвітання після війни. Ми не можемо просто чекати світле майбутнє, адже люди, які зараз опинилися в Тернополі, хочуть працювати, а для цього потрібно створити необхідні умови!»

Понад 20 років Сергій очолює підприємство, яке працює у сфері виробництва рекламних матеріалів та торгівельного обладнання. Група компаній, в яку входить підприємство, налічує більш ніж 100 працівників. На жаль, зараз підприємство не може працювати, так як виробничі потужності розташовані поблизу Києва, у м. Буча, де нещодавно йшли активні бойові дії. Протягом останніх 15 років Сергій активний учасник багатьох змагань зі сквошу в Україні та за кордоном, член Президії Федерації сквошу України.

Мирослав Волошин
Мирослав Волошин
Мирослав Волошин
Мирослав Волошин
Засновник і директор ТОВ «Бізнес Еволушн», м. Тернопіль. Член наглядової ради ГО «БК Тернопіль». Багаторічний ІТ партнер Баскетбольного клубу «Тернопіль». Засновник БФ «Тернопіль». Член ІТ кластеру Тернополя
«Чому виникла ідея створити благодійний фонд? Це бажання реалізувати зміни в регіоні, щоб тут було комфортно жити і мати бізнес. Це робота з однодумцями, людьми, в яких схожі переконання і професійні пріоритети. А ще отримання різноманітного досвіду, розширення кола контактів»

Починаючи з 2001 року компанія «Бізнес Еволюшн», раніше відома як компанія «Волошин», допомагає своїм клієнтам впроваджувати сучасні інформаційні системи, закладаючи фундамент для якісної цифрової трансформації бізнесу. Компанія є авторизованим партнером німецького ІТ-гіганту корпорації SAP.

Клієнтами компанії є Національний банк України, ДП «НАЕК «Енергоатом», ПАТ «Укргідроенерго», ТОВ «Сумітомо Електрик Борднетце Україна», ТОВ «Фуджікура» та багато інших. Компанія - сертифікований ІТ-консультант Європейського банку реконструкції і розвитку. Компанія неодноразово визнавалася як «Компанія року» в категорії надійних та інвестиційно привабливих підприємств, це офіційне підтвердження того, що «Business Evolution» є надійним партнером, престижним роботодавцем та пропонує якісні послуги.

Володимир Білий
Володимир Білий
Володимир Білий
Володимир Білий
Засновник і директор ТОВ «TAX GROUP CONSULTING», м. Тернопіль. Засновник ТОВ «Центр фізичної реабілітації «Active Life»

ТОВ «TAX GROUP CONSULTING» починаючи з 2017 року надає послуги юридичного та бухгалтерського супроводу господарської діяльності для бізнесу західної України. Компанія декілька років поспіль визнавалась переможцем конкурсу «Народний бренд» в категорії кращих компаній із надання юридичних послуг в Тернополі.

ТОВ «Центр фізичної реабілітації «Active Life» утворений в 2015 році, плідно співпрацює з Тернопільським національним медичним університетом ім. І. Я. Горбачевського, студенти якого проходять практику на базі Центру з подальшим працевлаштуванням у Центрі. Центр спеціалізується на наданні реабілітаційних послуг дітям з ДЦП. Також працюємо з різними порушеннями опорно-рухового апарату, в тому числі після інсульту. Під час війни, діткам, які вимушено покинули свої домівки, Центром надається курс реабілітації безкоштовно!

Леонід Євсеєв
Леонід Євсеєв
Леонід Євсеєв
Леонід Євсеєв
Засновник ТОВ «ІЛЛА», що здійснює діяльність у сфері оптової торгівлі продуктами харчування
«Через воєнні дії проводимо адаптацію основної сфери своєї діяльності та розглядаємо нові можливості розвитку, бо це є і запорукою розвитку регіону та України в цілому. Я розумію, що саме через об’єднання зусиль суспільства у 2014 році Україна зберегла свій суверенітет, зупинила російську агресію, тому охоче приєднався для допомоги до команди БФ «Тернопіль». Впевнений, що українську націю не здолати!»

Займається бізнесом понад 27 років у Тернополі та Тернопільській області. Створив 210 робочих місць. Завжди був патріотом своєї країни. З 2014 року з початком війни на Донбасі розпочав займатися волонтерською діяльністю з метою надання допомогу українській армії. Діє за покликом душі.

Тетяна Благуляк
Тетяна Благуляк
Тетяна Благуляк
Тетяна Благуляк
Лікар акушер - гінеколог
Головний орієнтир - робити будь-яку справу в житті найкраще з можливого, і результат обов’язково з’явиться. Абсолютно переконана, що кожен своїм навіть невеликим зусиллям наближає омріяний день Перемоги. Тож тримаймо тил, друзі!

В умовах війни звична сфера життя - лікувати і допомагати людям - набула нового змісту та вилилася у перший в  житті волонтерський досвід. Саме тому, в перші дні  війни, разом із колегами, створено сучасну платформу лікарської онлайн допомоги, яка досі перераховує усі виручені від консультацій кошти на рахунок ЗСУ. На даний момент разом  із командою неймовірних небайдужих українців БО «Благодійний фонд «Тернопіль», Тетяна, координує медичний напрямок діяльності фонду.

Дмитро Забірченко
Дмитро Забірченко
Дмитро Забірченко
Дмитро Забірченко
Головний тренер команди баскетбольного клубу «Тернопіль», головний тренер чоловічої збірної України U-18
«На війні, як і у спорті, є переможці та переможені. Ми, я переконаний, захистимо свою країну, відвоюємо та відбудуємо. Не дамо ворогу жодного шансу. Знаю, що незабаром відновимо і спортивні змагання, і мої рідні баскетболісти тренуватимуться та яскраво виступатимуть. Проте зараз ми боронимо рідний край: хтось – на передовій, хтось – у тилу. Благодійний фонд «Тернопіль», який можна сказати «виріс» із Баскетбольного клубу «Тернопіль», – яскравий приклад волонтерського руху в Україні»

Зірка українського баскетболу, Дмитро доклався до історичного 6-го місця збірної України на Євробаскеті’2013 та виступу на Чемпіонаті світу’2014. Фактично одразу з паркету пересів на тренерську лавку. Тренер, який розуміє кожного гравця тернопільської команди, учитель і наставник, надзвичайна людина і професіонал.

Євген Ворник
Євген Ворник
Євген Ворник
Євген Ворник
Менеджер команди Баскетбольного клубу «Тернопіль»
«У спорті є справді запекла боротьба, а досвід у ній додає наснаги сьогодні, у воєнний час, боротись за нашу країну, стояти на її захисті! Навички спортивного життя допомагають самоорганізуватись і пліч-о-пліч максимально допомогти і на передовій, і в тилу, з єдиною ціллю – здобути перемогу, і БФ «Тернопіль» – яскравий тому приклад! І вже зовсім скоро побачимо щасливі очі наших дітей на баскетбольних майданчиках, де вони боротимуться за свої кубки та медалі, забувши звук сирен та бомбардувань»

Менеджер команди Баскетбольного клубу «Тернопіль», український професійний гравець, бронзовий призер СуперЛіги та багаторазовий чемпіон Вищої ліги України.

Титулований спортсмен, що проявив себе ще й яскравим організатором у баскетбольному світі.

Ольга Савицька
Ольга Савицька
Ольга Савицька
Ольга Савицька
Енергійна, з активною життєвою позицією менеджерка IT-компанії та гештальт-терапевт
«Приїжджайте до нас і я вам покажу Україну. Ми поїдемо в Карпати, де співають стрункі смереки, де червона рута в‘ється праотчими стежками Довбуша, де вівчарі грають на трембітах серед оксамитових полонин. Ми завітаємо до Косова і ви захочете одягнути вишиванку. А ще у Львові вип‘ємо кави, послухаємо оперу, погуляємо затишними вуличками, роздивляючись століття на будинках, далі гайнемо по місцях славетних битв, повірте, їх немало в моїй краіні, відвідаємо фортеці, замки у Збаражі, Кам‘янці-Подільському, Хотині, Мукачеві, Луцьку, Білгород-Дністровську… Вас зачарує краса та вразять велич, міцність і відважність, я обіцяю. Взимку я навчу вас колядувати і ви побачите українське Різдво з саньми, запряженими кіньми, вертепом, кутею, а трохи згодом посвятимо пасочки, яких нам щедро напечуть вправні газдині…. В той час вишні вкриються мереживним серпанком і в Україні буде весна…. І тоді я вам розкажу про тих, хто віддав життя за все те, що ви побачили…. Приїжджайте до України і я покажу вам країну великого, незламного народу, я покажу вам країну справжніх героїв…»

Ольга вміє швидко налагоджувати ефективні процеси та продуктивну взаємодію команд. Закохана в життя і в Україну.