З частинкою наших лотів можна ознайомитись і детально роздивитись у холі ТРЦ "Подоляни" (від сторони магазину "Сільпо")
Окрім того, ми виставили ще невеличку експозицію "раш***кого" сміття! (від сторони "Брокард" біля сходів)
Чекаємо Вас 10 червня з 15:00 у холі ТРЦ "Подоляни").
Аукціон стартуватиме рівно о 16:00!!