
Водичку та харчування тривалого зберігання передали для наших захисників! Ми віримо та підтримуємо хоробрих та сильних українських воїнів!
Рашисти продовжують обстрілювати мирні об’єкти.

Впевнені, що настане день і залишки розбитої російської армії тікатимуть з нашої землі. Віримо в Українську Перемогу! Дякуємо захисникам і захисницям за незламну боротьбу!
