Мешканці прифронтових територій час від часу залишаються без питної води – інколи на кілька годин, інколи – на кілька тижнів та навіть місяць. Причина – як часті обстріли так і зношеність мереж. З допомогою ПрАТ "Добра Вода" Оксани Гречук передали на Миколаїв водичку та гігієнічні набори.
Благодійна організація «Благодійний фонд «Тернопіль»
