
Хто як не ми? Подумали жителі Тернополя та передали картоплю для Збройних сил України.

Добру справу зробив Володимир Сеник. Ми і не думали, що це настільки швидко все розійдеться, бо картоплі практично не залишилося. Вона пішла на приготування вареників для наших військових у Кафе "Едера". Там дуже потрібні картопля, цибуля, смалець, шкварки, відра пластикові з кришкою (5 л.і 10 л.).
Приносьте в кафе "Едера",
вул. Львівська 12.
Долучайся своїм внеском та допомагай військовим разом з нами!